мінеральні добрива хімія план конспект уроку
Тема уроку: Загальні відомості про мінеральні добрива. Раціональне використання добрив та проблеми охорони природи. Роль хімії у розв’язуванні продовольчої проблеми. Мета уроку: Поглибити та розширити знання учнів про склад, властивості, використання, вплив мінеральних добрив на рослини і навколишнє середовище, продовжити розвивати політехнічні знання про комплексне використання мінеральних добрив, сприяти формуванню вміння спостерігати, порівнювати, робити висновки, спираючись на результати спостережень,підвищувати пізнавальну активність учнів на уроці, розвивати критичне мислення, формувати
Ознайомити учнів з класифікацією та властивостями добрив, розкрити їх значення в народному господарстві, із роллю для піднесення врожайності. Інші публікації автора. Конспект уроку хімії в 7 класі "Поняття про оксиди. Окиснення. Горіння. Умови виникнення і припинення горіння". Відгуки та пропозиції. Скасувати відповідь. Швидкий вхід / реєстрація за допомогою
Инфоурок › Химия ›Конспекты›Конспект урока по теме "Минеральные удобрения". Конспект урока по теме "Минеральные удобрения". Скачать материал. Выберите документ из архива для просмотра: 25.44 КБ минеральные удобрения.docx. 15.59 КБ приложение 1.docx. 13.08 КБ приложение 2.docx. Тема урока: Минеральные удобрения на вашем участке. Тип урока: урок изучения нового материала. Цели урока: Образовательные. Формирование компетенций по теме: Минеральные удобрения. Формирование универсальных учебных действий. Развивающие.
Главные вкладки. минеральные удобрения план-конспект урока по химии (9 класс) на тему. Опубликовано 11.05.2017 - 20:10 - Сидорова Раиса Сергеевна. конспект урока. Цели урока: познакомиться с основными видами минеральных удобрений, их классификацией и составом; изучить способы определения минеральных удобрений; научиться проводить расчеты по химической формуле; совершенствовать экспериментальные умения; развивать умения работать со справочной литературой. Оборудование: коллекция удобрений, слайд-фильм, спиртовка, держатель, спички, лучинка, стакан, колба с водой, штатив с пробирками, хлорид бария, нитрат серебра, гидроксид натрия, универсальная индикаторная бумага. Ход урока.
Конспект уроку "Хімічні властивості кисню. Реакції сполучення. Поняття про оксиди". Мінеральні добрива. Цілі: закріпити знання учнів про загальні властивості солей, способи їх одержання на прикладі нітратів і фосфатів; ознайомити учнів з властивостями добрив та їх класифікацією, розкрити їхнє значення в народному господарстві, розкрити негативний вплив нітратів на стан здоров’я людей; виховувати високу культуру землеробства для охорони навколишнього середовища; закріпити практичні вміння і навички учнів під час виконання дослідів; формувати досвід правильної поведінки; розвивати вміння.
Мета. Поглиблювати знання учнів про загальні властивості мінеральних добрив та їх класифікацію; стисло охарактеризувати найважливіші нітратні, фосфатні і калійні добрива, показати їх значення у народному господарстві; розвивати практичні навички роботи з лабораторним обладнанням та реактивами; виховувати розуміння відповідальності людини перед природою та нащадками за раціональне використання мінеральних добрив.
Мінеральні добрива. Мета: поглибити і розширити знання учнів про склад, властивості, використання і вплив мінеральних добрив на рослини і навколишнє середовище; набувати навичок роботи в малих групах; виховувати прагнення до здорового способу життя; виробити в учнів екологічне мислення, обережне ставлення до природи; розвивати навички обговорення проблем Восени розорали землю, фермер вдався до хитрого плану, провести вапнування ділянок з високою кислотністю ґрунту і провести підкормку його суперфосфатом. Весною з’ясувалось, що план провалився. Чому фермер не отримав очікуваного результату? Бачимо, що мінеральні добрива вносяться, коли є відповідний аналіз ґрунту
Конспект урока по химии Минеральные удобрения 9 класс. Цель урока -продолжать формирование у учащихся представления о веществах и их использовании в жизни челов. Тема урока: Минеральные удобрения. Цель: продолжать формирование у учащихся представления о веществах и их использовании в жизни человека, развивать практические умения и навыки при работе с этими веществами, умения работать с книгой, записывать химические уравнения.
УСІ УРОКИ ХІМІЇ 10 клас. ІІ семестр. Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (продовження). УРОК 18. Тип уроку: комбінований урок засвоєння знань, умінь і навичок і творчого застосування їх на практиці. Форми роботи: фронтальна, групова робота, лабораторна робота, семінар. Обладнання: періодична таблиця хімічних елементів, таблиця розчинності, ряд активності металів, схема класифікації нітратних і фосфатних добрив. Лабораторний дослід 5. Ознайомлення зі зразками нітратних добрив. Мінеральні добрива є джерелом різних поживних елементів для рослин і поліпшення властивостей ґрунту. У першу чергу вони містять сполуки Нітрогену, Фосфору й Калію, а потім — Кальцію, мангану, Сульфуру, Феруму.
Конспект уроку:Тема. Загальні відомості про мінеральні добрива. Раціональне використання добрив та проблеми охорони природи від забруднення продуктами та відходами хімічних виробництв. Роль хімії у розв’язанні сировинної проблеми.Презентація. URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): elar.ippo.edu.te.ua:8080/handle/123456789/647. Розташовується у зібраннях: Матеріали учасників конкурсу "Учитель року-2015". Хімія.
Мета: дати характеристику мінеральним добривам; розкрити необхідність раціонального використання добрив для розв’язання продовольчої проблеми й проблеми охорони природи; розкрити роль хімії в розв’язанні продовольчої проблеми. Цілі: поглибити та розширити знання учнів про склад, властивості, використання, вплив мінеральних добрив на рослини і навколишнє середовище; Продовжити розвивати політехнічні знання про комплексне використання мінеральних добрив; сприяти формуванню вміння спостерігати, порівнювати роботи висновки, спираючись на результати спостережень; підвищувати пізнавальну активність
Тип: Урок; Size: 146.06 Kb.; Методи І прийоми роботи: випереджальне завдання по ікт-технологіям (складання презентацій про видатних вчених-агрохімії, види мінеральних добрив, їх впливу на навколишнє середовище), бесіда, робота в парах, лабораторні досліди, розв’язування розрахункових задач та вправ, дидактичні ігри
Цели урока:1. предметные:• продолжить формирование у учащихся представления о веществах и их использовании в жизни человека• развивать представление о минеральных удобрениях как о химических веществах• расширять и углублять знания учащихся о соединениях азота, фосфора и калия, применения их в хозяйс. План проведения урока: Организационный момент. Актуализация знаний («Мозговой штурм»). Создание проблемной ситуации и постановка проблемы («Мозговой штурм-2»). Определение темы, цели и задач урока. Работа в группах. Накопление информации.
Підручники Шкільна література. Онлайн уроки Відео за шкільною програмою. ДПА Підсумкова атестація. ЗНО Незалежне оцінювання. Новини Цікаво та корисно. Головна Блоги. 11 клас. ГДЗ Підручники ДПА ЗНО Онлайн уроки.
Конспект открытого урока по. сельскохозяйственному труду в 7 классе по. теме: «Минеральные удобрения. Свойства минеральных удобрений». Составитель: Тезина Т. Ф. учитель высшей. квалификационной категории. г. Приморск. 2017 г. Обобщающий урок по сельскохозяйственному труду в 7 классе. «Минеральные удобрения. Свойства минеральных удобрений». Цели: 1). Обобщение знаний детей, проверка усвоения материала по теме: «Минеральные удобрения. Свойства минеральных удобрений». 2) . Развитие устной связной речи, совершенствование функций анализа и. синтеза. Развитие долговременной памяти. Активизация слова
Урок 9 Клас 10. Тема: Загальні відомості про мінеральні добрива, їх раціональне використання. Роль хімії у розв’язуванні продовольчої проблеми. Мета: - навчальна: формувати знання учнів про мінеральні добрива, ознайомити з їх фізичними й хімічними властивостями; - виховна: виховувати цікавість до предмету, почуття взаємодопомоги, відповідальності; - розвиваюча: розвивати увагу,у яву, мислення, мовлення. Тип уроку: комбінований урок. Учитель по повідомляє тему уроку та план проведення практичної роботи, просить учнів пригадати основні правила поведінки в кабінеті хімії під час виконання практичних робіт. Учні разом з вчителем формулюють мету уроку. ІІ.
Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку акселеративні методи та інтерактивні технології закриті вправи (тільки для використання вчителями) оцінювання. Практика задачі та вправи,самоперевірка практикуми, лабораторні, кейси рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський домашнє завдання. Ілюстрації ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа реферати фішки для допитливих шпаргалки гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати. Доповнення зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ) підручники основні і допоміжні тематичні свята,
Мінеральні добрива. План. Мінеральні добрива. Проблема вмісту нітратів у продуктах харчування. 1. Мінеральні добрива. Мінеральні добрива — це неорганічні речовини, найчастіше солі, які містять необхідні для рослин елементи живлення, в першу чергу N, Р, К. Мінеральні добрива поділяють на прості і комплексні. Прості добрива містять тільки один поживний елемент (азотні, фосфорні та калійні добрива), а комплексні — два і більше поживних елементів. Крім того, використання азотних добрив сприяє підвищенню вмісту в рослинах білків та крохмалю, підвищує якість зерна та вихід з нього високоякісного борошна. Найважливіші азотні добрива: сульфат амонію — (NH₄)₂SО₄.
Хімія. Рівень стандарту. 11 клас. Лашевська. § 30. Мінеральні добрива. Після опрацювання параграфа ви зможете: Наводити приклади мінеральних добрив; Оцінювати значення мінеральних добрив у сільськогосподарському виробництві; Висловлювати судження щодо нераціонального використання мінеральних добрив. Що таке добрива? Це речовини, які вносять у ґрунт, аби поліпшити живлення рослин задля підвищення їхньої врожайності. Добрива містять один або декілька поживних елементів. У 1799 році встановлено, що для нормальної життєдіяльності рослин потрібний Фосфор. У 1840 році Ж. Б. Буссенго (рис. 30.1) дові
Коментарі
Дописати коментар