методичні розробки учтеля французької мови

Французька мова є офіційною мовою Франції, а також поширена у багатьох країнах світу як друга мова або розмовна. Вона належить до індоєвропейської сім'ї мов та входить в десятку найуживаніших мов світу. Вже багато років її вважають милозвучною та однією з найромантичніших мов, проте це не єдині причини для її вивчення. Так, французька мова є однією з офіційних мов декількох найважливіших світових організацій (Червоного Хреста, Олімпійських Ігор, Організації Об'єднаних Націй тощо). Як і будь-яка сучасна розвинена країна, Франція робить активний внесок у світову культури (фільми, музик


Французька мова. Обмежити пошук фільтруванням: За предметом. - будь-який - Розробки уроків, занять Матеріали до уроків Планування Контрольні роботи -Тести ЗНО -Інші тести Конкурси, турніри -Ігри, квести -Олімпіади Проектні технології -Дослідні роботи --Роботи МАН Гурткова робота Сценарії Метод. рекомендації -Тренінги Дизайн та оформлення Інші жанри. За формою (бібліотека). Жаргонізми в українській мові. Сценарій проведення Дня вчителя. Гра "Хто зверху". далі


дання вчителем. навчального матеріалу. протягом одного року). методичні. особливостей та рівня навчальних. знань (журі). До прикладу, додаю свою розробку уроку-змагання з французької мови на тему «Моя майбутня професія». Урок – змагання. “Ma future profession”. Учасники: учні 12-ої групи. Журі: викладач французької мови Дидактична мета: створення умов для систематизації лексичного матеріалу по темі «Моя майбутня професія», виявлення рівня володіння системою знань і вмінь, розвиток творчої діяльності учнів, створення стійкої мотивації до вивчення іноземної мови.


Методичне об’єднання вчителів іноземної мови створено 1.09.2009р.Робота методоб’єднання сприяє розвитку знань,умінь та навичок унів з французької та англійської мови.Вчителі іноземних мов школи використовують різноманітні методи викладання для підвищення в учнів інтересу до вивчення іноземних мов ,до практичного використання цих у сучасному житті.В рамках МО стали ширше використовувати такі форми роботи як моделювання уроків, їх. фрагментів і презентацій, розробка творчих знань і тестів, обговорення проблемних ситуацій,хвилини спілкування, тренінги,творчі звіти, педагогічні ярмарки, інформації


- Any - Розробки уроків Матеріали до уроків Планування Контрольні роботи -Залікова робота -Тематична контрольна робота (ТКР) -Державна підсумкова атестація (ДПА) -Підсумкові контрольні роботи Олімпіади Конкурси -Конкурс ім.П.Яцика -Конкурс ім. Т.Г.Шевченка -Турніри Тести ЗНО Інші тести Сценарії Дизайн та оформлення Метод. рекомендації Інші жанри. Предмети: Французька мова. Ввійдіть або зареєструйтесь, щоб залишати коментарі. 22 перегляди. 1 вкладення. Читати далі  Конспект уроку з французької мови "Qu’est-ce qu’on mange aujourd’hui?" (6 кл.) Опубліковано: Moskovchenko Пт, 2017-05-19 12:32.


Схильність учня до активної творчої діяльності формується на уроках різних типів на яких учителі використовують досягнення передових педагогічних технологій інновації сучасні методи та прийоми навчання. Сучасне навчання це навчання мета якого розвиток гнучкого мислення учнів а знання є умовою реалізації цієї мети. Обов'язковими умовами такого навчання є висока активність учнів у навчальному процесі опора на їхній суб'єктний досвід створення на уроках проблемних ситуацій. Це й є інтерактивним навчанням.


Науково-методична тема, над якою працює вчитель: Реалізація компетентнісного підходу в навчанні англійської мови молодших школярів. Кожушко Ольга Юріївна. Вчитель французької мови. Педагогічний стаж - 10 років. Спеціаліст другої категорії. Кредо вчителя: "Щоб мати право вчити інших, потрібно вчитися самому." Науково-методична тема, над якою працює вчитель: Розвиток навичок читання з французької мови в середній школі. Гусаченко Леонід Дмитрович. Вчитель англійської мови. Педагогічний стаж - 26 років. Спеціаліст вищої категорії.


Учасниками майстер-класу були вчителі французької мови слухачі курсів ОІППОЧО. Галина Михайлівна працювала шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм роботи з відео на рівнях В1 та В2. Відбулися активні дебати вчителів, комунікація, робота в біномах, в групах, написання легенд по відеокліпу, виконання різнорівневих завдань. Виступ учнів 10 класу з статистикою по заданій темі та з інтерпретацією пісні Стромае перед учасниками майстер класу додав творчої атмосфери. Все це довело результативність навчання, що свідчить про ефективність даної європейської техн


Службові відомості. Посада: вчитель французької мови. Проблема з предмета: Формування комунікативної компетенції учнів на уроках французької мови засобами інтерактивних технологій. Проблема школи: Які предмети викладаю:французьку та німецьку мови. Позакласна робота: гурток аматорів французької мови. Класне керівництво: 9-А клас 2014-2015 н.р. -18 учнів. Друкована продукція: гра «Слабка ланка» для 9-11 класів в журналі «Все для вчителя» 2002 рік. в районному методичному об’єднанні. Використання інтерактивних методів на уроці. Результативність участі учнів в районній олімпіаді.


Рольова гра як методичний прийом навчання французької мови має широке застосування в моїй практиці. Вона допомагає активізувати мовну діяльність школярів, формує в них уміння самостійно висловлювати свої думки, виховує впевненість у собі, сприяє створенню позитивного мікроклімату на уроці, залучає до активної мовленнєвої діяльності.


Крамаренко, Валентина Миколаївна Voyage [Текст] : [урок французької мови] / Валентина Миколаївна Крамаренко // Все для вчителя. – 2014. – № 2. – с. 34–35. Кривошеєва, Т. В. La nourriture. La nourriture saine [Текст] : [урок французької мови : харчування, здорове харчування] / Т. В. Кривошеєва // Все для вчителя. – 2013. – № 9. – с. 8–10. – 2014. – № 6. – с. 24–25. Тализіна-Цайтц, І. О. Методичні розробки серії уроків французької мови для початкової школи [Текст] / І. О. Тализіна-Цайтц // Іноземні мови. – 2011. – № 1. – с. 67-68. – Тема : Будинок. Тализіна-Цайтц, І. О. Методичні розробки серії уроків французької мови для початкової школи [Текст] / І. О. Тализіна-Цайтц // Іноземні мови. – 2011. – № 1. – с. 68-69.


Науково-методична проблема. Посада - вчитель французької мови. Курси - 2018рік. On apprend mieux quand on est heureux. Асоціативний кущ. 2015/2016 н.р. - учениця 9 класу Кондрук Соломія Петрівна зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. www.lonelyplanet.com/france/sights. "Sights in France."


Англійська мова Німецька мова Французька мова Іспанська мова. Навчальний посібник для студентів класичних, педагогічних і лінгвістичних університетів. Ірпінь Видавець Романенко Л.Л. Об’єкти контролю: 1) професійно методичні вміння вчителя іно земної мови (гностичні, конструктивно планувальні, проектувальні та комунікативно навчальні) і 2) знання теорії методики навчання іноземних мов. Методична розробка плану конспекту має містити: ƒ тему уроку; ƒ цілі уроку; ƒ обладнання уроку; ƒ схематичний план уроку; ƒ детально описаний хід уроку із заданим фрагментом; ƒ конкретизований зміст роботи іноземною мовою на кожному.


Керівник методичного об’єднання вчителів іноземної мови (англійська та французька мови). Римар Олена Іванівна. Дата народження: 01.07.1970 р. Освіта: вища, Дрогобицький державний педагогічний інститут Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії. Проблемна тема: «Формування комунікативної компетенції засобами англійської мови» Практична діяльність: керівник ШМО, шкільна творча група, виступи, показові уроки. Вчитель англійської мови. Рибічук Ірина Михайлівна. Дата народження: 06.11.1964 р. Освіта: вища, Луцький державний педагогічний інститут. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої


10 учнів та вчитель французької мови Коваленко І.В. французької мови відвідали з 13 травня по 01 червня 2009 року коледж де Голль-Антоніоз м. Ле Борд (Франція) в рамках існуючої угоди між навчальними закладами. Мета поїздки – молодіжний обмін учнями, підтримка та розвиток міжнародних партнерських стосунків між навчальними закладами, удосконалення мовленнєвої практики. Вчителями кафедри зібрано та систематизовано багато методичних розробок уроків, сценаріїю позашкільних заходів. Ця робота приносить значну користь не тільки школярам, але й сприяє самооствіті, творчому зраостанню вчителів.


1980-2011 рр. – працює на посаді вчителя французької мови в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка м. Білої Церкви. Слайд 3. Педагогічне кредо: Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати у неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Методична робота В складі шкільного методичного об᾿єднання вчителів іноземних мов (виступи, презентації досвіду, розробок уроків, посібників, авторської програми); В складі міського методичного об᾿єднання (багато років – керівник міського методичного об᾿єднання вчителів французької мови). Слайд 9. Методичні напрацювання. Слайд 10.


Курсова перепідготовка – 2010 рік ЗІППО, посвідчення 705 Методичний паспорт Методичний паспорт. Презентация на тему: " Досвід роботи вчителя французької мови Лавківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 2013 р." — Транскрипт: 1 Досвід роботи вчителя французької мови Лавківська загальноосвітня школа І-ІІ ст р. 2 Дозвольте представитися Добрий день! Мене звати Хайнас Ганна Михайлівна. Я живу в селі Лавки Мукачівського району. Працюю вчителем французької мови в Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ ст. 3 Педагогічний стаж – 40 років.


Французька мова 9 клас - це збірка великої кількості цікавих матеріалів з французької мови, котрі доможуть школярам та їх батькам у вивченні предмету, в виконанні домашніх та контрольних завдань. Гіпермаркет знань -прекрасна можливість освоїти французську мову он-лайн! Тема 1. Повторення основного лексико-граматичного матеріалу попереднього року навчання. Тема 2. "La France" Знайомство з новою лексикою до теми. Бесіда по тексту. французька мова конспект, французька мова підручник, методичні розробки для 9 класу. Зміст уроку. конспект уроку і опорний каркас. презентація уроку. акселеративні методи та інтерактивні технології. закриті вправи (тільки для використання вчителями).


Матеріали для проведення майстер-класу з французької мови на тему " Алгоритм введення лексики на уроці французької як другої іноземної" (Nature. Environnement")-презентація та хід майстер-класу. Автор: Овсієнко Тетяна Анатоліївна, вчитель французької мови Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області. mayster-klas.rtf - 177.07 KB. tema_master-klasu_-_ozvuchka_cherkasy.ppt - 4.49 MБ. Розробки уроків (39321).


· участь у роботі методичного об’єднання вчителів іноземної мови, в семінарах студентів-практикантів, у засіданнях педагогічної ради школи за результатами педагогічної практики, в підсумкових заходах педпрактики. Зміст позакласної роботи студента-практиканта з іноземної мови складається з таких компонентів обґрунтуванням мети, змісту форми і додаванням текстової розробки і методичного обладнання). · Відеозвіт з проходження педагогічної практики у школі (круглий стіл) з вчителями-предметниками. На всіх етапах проходження практики студенти отримують індивідуальні консультації у своїх методистів. Вчитель-початківець має знати, що успішність навчання учнів в оволодінні

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

клевалка для русская рыбалка 3 одиночная

гост рв 2 902 2013 pdf

хорт игорь анатольевич катар 3